Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Děláme co můžem a proto není co dodat.

20140906_125815.jpgimg_20140906_131153.jpg

 

 

 

 

 

 

Naše parta se věnuje rádiem řízených modelům zemědělské techniky, stavebních strojů, ale i kamionům a jiné technice v měřítku 1:14.

Všechny modely se snažíme věrně napodobit předlohy ,,dospělích" vozidel a zachovat jejich funkčnost. Za tímto účelem jsme pořídili modelovou silnici o rozměrech 5x8 metrů, kterou postupně doplňujeme o další objekty a zařízení. Na modelové  silnici je tak k vidění osvětlená silážní jáma, pásový dopravní řízený fotobuňkou, garáže pro parkování traktorů s funkčním osvětlením a místním rozhlasem, čerpací stanici ,,bencalor" s počítadlem litrů, ale i restauraci s LCD televizorem a bufet na parkovišti.

Ve spojení s kamarády z dalších klubů jsme schopni vytvořit modelovou silnici úctyhodných rozměrů (cca 10x20 metrů) doplněnou o další objekty jako např. sklad stavebnin, pískovnu apod. s pestrou paletou strojů a kamionů různých provedení a hasičské techniky.

V případě Vašeho zájmu uspořádat předváděcí akci těchto modelů nás neváhejte kontaktovat o podmínkách pro provedení  akce.

S pozdravem Modeláři Praha 8

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Modelář Domažlice 2014

(Míra Housar, 3. 2. 2015 16:41)

Zdravím Vás pánové,
a chtěl bych Vám tímto poděkovat, že jste mi, na domažlické akci umožnily "pohrát si" s mým traktorem s čelním nakladačem na Vašem "písečku". V té době byl tento traktor jediný, který jsem vlastnil, protože mou hlavní modelářskou činností jsou letadla u LMK Klenčí p. Čerchovem. Ačkoli jsou letadla stále aktuální, byla Domažlická akce a poježdění s Vámi pomyslným startem dalšího odvětví k letadlům. K dnešnímu dni mám k traktoru hotovou sklopku a a by ji bylo čím naložit, tak i nakladač Liebherr 574 a další traktor se sklopkou je ve výstavbě. Musím podotknout, že tyto přestavby Bruderů jsou velmi nakažlivé, protože další dva mý kolegové už popojíždí s Xeronem a oblíbeným JD 7930 a pracují na sklopkach.
Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další setkání s Vámi.
S přáním hodně zdaru Míra Housar